HAKKIMIZDA

1984 yılında kurulan Deyim Çerçeve , özellikle sanatsal sentetik çerçeve profili üretiminde ülkemizin kaliteye önem veren öncü kuruluşudur.

Deyim, sentetik çerçeve profili üretiminin yanında dünyaca kaliteleri bilinen en önemli Avrupa ahşap çerçeve fabrikalarının uzun yıllardır tek satıcılığını başarıyla yapmaktadır.Tahta çerçevelerin tamamına yakını ayus ağacından üretilmiş olup, kurtlanma, böceklenme vs. karşı üretici firmalar tarafından özenle ilaçlanmakta ve ülkemize bu ürünlerin girişleri sırasında belgeyle tescillenmektedir.(sağlık sertifikası ile)

Deyim, ülkemizin resim ,fotograf,ayna çerçevesi ihtiyaçlarını karşılamanın yanında sektörün varaklı ayna ve mobilya ihtiyacınada tek satıcısı olduğu kaliteleriyle bilinen italyan ahşap çerçeve firmaları sayesinde karşılamaktadır.

Deyim çerçeve profili tedarik etmenin yanında profesyonel fotograf ve baskı sanatçı ve koleskiyonerlerin talep ettiği müze camı, röprodüksiyon, çerçeveleme sanatında kullanılan makine, paspartu kartonu, fotoblok ve aksesuarlar vs ... oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

deyim çerçeve

deyim sanat galerisi
İstatistiksel: Online: 5 Ziyaretçi • Bugün: 13 Ziyaretçi • Toplam: 401031 Ziyaretçi
shadow